+90 552 169 47 47

Bölgesel zayıflama denildiğinde ilk akla gelen cerrahi operasyonların düşündürdüğü riskler, korkular ve elbette ki bölgesel zayıflama operasyon maliyetleri insanların bu çözümlere biraz daha tereddütle yaklaşmasına neden oluyor.

 Tereddüt nedenleri olarak;

 Ameliyat sonrası oluşabilecek komplikasyon riskleri,
 Orantısız yağ alımı sonrası görüntü bozukluğu riski,
 Ameliyat korkusu,
 Yüksek maliyetler, Sayılabilir. Kilo kaybetmek ve tabii sağlıklı yaşam için; spor, doğru beslenme alışkanlığı ve düzenli yaşam en basit ve tabii doğru olan seçeneklerin başında gelir. Ancak yaşımızın ilerlemesi, yoğun iş ve stresli şehir hayatı gibi etmenler hepimizin bildiği ancak uygulayamadığımız bu basit yöntemle kilo vermeyi zorlaştırmaktadır.

 BÖLGESEL ZAYIFLAMA/İNCELME TEKNOLOJİLERİ

 Peki bu bölgesel incelme teknolojileri bizim kendi irademizle veya cerrahi müdahale olmadan bu işi nasıl başarıyor? Bunun en önemli sırrı teknoloji ile ilerlemek olmuştur. Yıllarca bilim insanları doğanın işleyişini ve insan anatomisini inceleyerek doğada gerçekleşen her olayı kopyalayıp aynı reaksiyonların çok kısa sürelerde gerçekleşmesini sağlamak için uğraşmışlardır. İnsan vücudu ve işleyişi de bunların bir parçasıdır.

 “SU İÇSEM YARIYOR…”

 Zamanla yavaşlayan bazal metabolizmamızı, yani hepimizin sıkça dillendirdiği su içsem yarıyor durumunu nasıl tersine döndürebilecekleri konusunda yıllarca süren çalışmalar sonucu çözüm artık mümkün. Radyo frekans enerjisi, infrared teknolojisi, ultrasonik ses dalgaları ve bunların türevleri kullanılarak doğrudan yağ hücrelerinin yakılmasının yanında, bölgesel kilolarınızın olduğu bölgelerdeki bazal metabolizmanızın hızlanması sağlanarak vücudun yağlardan kurtulması sağlanmaktadır. Buna ek olarak yağlardan kurtulmanın yanında deri sarkmalarının da önlenmesi için deri dokumuzun da sıkılaşmasını sağlayan varyasyon da cihazlarda bulunmaktadır.

 HANGİ BÖLGESEL ZAYIFLAMA UYGULAMASI?

 İster sıkılaşma ister kilo kaybı isterseniz de ikisini birden uygulayabilecek, tek seansta dahi etkisini görebileceğiniz “Bölgesel zayıflama cihazları” kullanım amaçlarına göre kendi içlerinde çeşitlere ayrılmaktadır; Velashape3 Soğuk lipoliz Kavitasyon Rafyo frekans G5 Masajı Lenf drenaj Sıcak lipoliz Pasif jimnastik Gibi uygulamalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.