+90 552 169 47 47

Yaşadığımız hayat kalitesi nedeniyle ve dikkatsizliğimizle cildimizi fazla yorup, olması gereken biyolojik yaşını geriye çekiyoruz. Günümüzde oluşan ekolojik dengenin bozulmaya başlayışı ile oluşan hava kirliliği, cilt gözeneklerinin tıkanmasına sebep olurken cildin daha soluk, cansız, akne gibi problemlere maruz kalmasına yol açmaktadır. Yapacağınız düzenli bakımlarla cildinize nefes aldırabilir, mevcut cilt yaşını koruyabilir veya olduğundan çok daha kaliteli bir cilt dokusuna ve görüntüsüne sahip olabilirsiniz.
Bireysel olarak bakımlarınızı yapmanın yanı sıra; cildinizin uzman kişiler tarafından analiz edilip desteklenmesi de oldukça önemlidir. Düzenli olarak takip ve bakımın önemi, cilt üzerinde oluşabilecek komplike durumların önceden tespit edilip önlem alınmasında ve sürecin kısaltılmasında büyük önem taşımaktadır.

 Klasik Cilt Bakımı: Kişiye özel yapılan bu bakıma önce cildin temizlenmesi ile başlanmaktadır. Sonrasındaki işlemler sırasıyla tonikleme, peeling, buhara tutma, siyah noktaları temizleme, maske uygulama, göz çevresi ve yüz serumu uygulaması, yoğun nemlendirme ile devam ederek güneş korumasıyla son bulmaktadır.

 Hydrafacial Cilt Bakımı: Klasik cilt bakımından farklı olarak, özel üretim cihazlarla yüz hatlarına vakum yapılarak temizlik yapılan cilt bakımı türüdür. Kolajen Bakımı: Cildin elastikiyetini artırmak adına uygulanan bir cilt bakımı türüdür ve kişinin cilt analizi sonucuna göre, ihtiyaç olması halinde uygulanır.

 Anti-aging Tedavisi: 30 yaş ve 35 yaş üstü olmak üzere iki çeşit olarak uygulanan bu bakım iğnesiz botoks ve derin çizgileri açma olarak iki aşama içermektedir. Leke Tedavisi: Ciltte dış etkenler sebebiyle sonradan oluşmuş cilt lekelerinin giderilmesi için uygulanan cilt bakımı türüdür. Akne Tedavisi: Çeşitli sebepler dolayısıyla oluşan aknenin türü tespit edildikten sonra, kişinin cilt tipi de göz önünde bulundurularak uygulanan tedavi yöntemidir.

 Kimyasal Peeling: Bir çeşit cilt soyma işlemidir, derinlemesine temizlik sağlarken lekelerin giderilmesinde de oldukça etkilidir.

 Karbon Peeling: Karbon solüsyonun cilde uygulanması ve bir süre bekletilmesinin ardından özel bir lazer kullanılarak uygulanmaktadır. Lazer ışığı karbonla birleştiğinde oluşan ısı etkisiyle deride stimülasyon sağlanmaktadır. Düzenli uygulamalarda birçok olumlu değişim görülmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.