+90 552 169 47 47

1.Saçlarınızın düğün gününüzde mümkün olduğunca bakımlı olmasını sağlamak için 6 – 8 hafta öncesinden düzenli olarak bakım yaptırmaya başlayın. Düğünden önce saç bakımınızı nasıl yapmalısınız sorusunu kuaförünüze ya da bir uzmana danışmanız daha sağlıklı bir sonuç doğuracaktır.

 2.Düğüne kadar fön dahil saçınıza zarar verecek uygulamalardan kaçının.

 3.Erkenden gelin saçı modelleri arasından seçiminizi yapın. İstediğiniz model doğrultusunda saçınızı uzatmanız, kestirmeniz ya da boyatmanız gerekebilir. Eğer saçınızı boyatacaksanız düğünden 2 – 3 hafta önce yaptırın. Saç kesimi için de benzer bir aralık bırakmanız yeterli olacaktır.

 4.Seçtiğiniz modelle rahat edebiliyor musunuz, çabuk bozuluyor mu, kullanılan ürün ve aksesuarlar sizi rahatsız ediyor mu gibi soruların cevaplarını önceden verip büyük güne bu bilgiler eşliğinde ilerlemeniz önemli.

 5.Duvağınızı veya saç aksesuarınızı gelin saçı modelinize uygun olarak sonradan seçin.

 6.Saçlarınızı düğün günü değil de bir önceki gece yıkayın. Temiz saç kaygan olacağından modeli tutması daha zor olacaktır. Bu konuyu da kuaförünüzle konuşmayı ihmal etmeyin. Unutmayın, kendinden emin, mutlu ve gülümseyen bir gelin kadar güzel bir şey olamaz.

 7.Her anınızda yanınızda olacak tecrübeli ve uzman bir kuaförle çalışın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.