+90 552 169 47 47

Kalıcı makyaj uygulaması, kişiye özel tek kullanımlık iğneler yardımı ile mineral içeren bitkisel boyaların cilt altına enjekte edilmesi ile ortaya çıkan bir makyaj tekniğidir. Natürel boyaların deri altına işlenmesi ile ortaya çıkan bu makyaj, kalıcılık süresi uzun olduğu için ve aynı zamanda yıkandığı zaman günlük makyajlar gibi hemen çıkmadığı için tercih edilirlik seviyesi günümüzde oldukça yüksektir. Sürekli makyaj yapmakla vakit kaybetmek istemeyen ve günün her anında makyajlı olmak isteyen kadınların en çok tercih ettiği uygulamalardan da biridir.

Kalıcı makyaj, gelişen teknolojik sistemler sonrasında ortaya çıkan ve birçok kişinin zamandan kazanmasını sağlayan bir uygulama olmakla beraber kalıcı makyaj zararları da işlemi

yaptırmayı düşünen kişilerin aklındaki en büyük soru işaretlerinden biridir. Kalıcı makyaj uygulaması çok basit ve kesin sonuçlar veren bir uygulamadır. Uygulama süresi tüm güzellik merkezlerinde değişiklik gösterse de genellikle oldukça kısa sürmektedir ve uygulama sonrası günlük hayatınıza devam edebilmektesinizdir.

Kalıcı makyaj herhangi bir zararı olmayan bir uygulamadır. Gerek dipliner ve eyeliner gibi kirpik diplerine uygulanan kalıcı makyaj, gerek kaş bölgesine uygulanan kalıcı makyaj gerek ise dudak bölgesine uygulanan kalıcı makyaj tamamen bitkisel ve bu kullanıma uygun olarak üretildiği için zararlı değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.